invalid insta

Graficzna maskotka

29,00 PLN
sprzedane

Opis
Graficzna maskotka "Sowa" z autorską grafiką zaprojektowana przez Agnieszkę Kubiszewską-Krawczyk dla agakubish design.
Wykonana ręcznie, produkt 100% polski.
Wysokość ok. 30 cm.
Bardzo miękka i przyjemna w dotyku, bezpieczna dla małych rączek.
Polecana dla dzieci od 1 r. ż.

Graficzny motyw sowy na maskotce wykonany jest w stylu kropkowania. "Sową" można się bawić, aranżować podniebne przygody a jednocześnie uczyć i poznawać świat przyrody.

PRZEZNACZENIE:

"Sowa" jest maskotą, ale również małą podusią i elementem dekoracyjnym.
Zastosowana czarno-biała kolorystyka pozytywnie wpływa na dzieci, kontrastowy wzór jest wyraźny i szczegółowy. Dobrze odnajdzie się we wnętrzach nowoczesnych, jak i tradycyjnych oraz w stylu skandynawskim.

MATERIAŁ:

Maskotka wykonana jest z zadrukowanej satyny, miękkiej 100% bawełnianej tkaniny o splocie atłasowym o gramaturze 132 g/m2. Tkanina posiada certyfikat OEKO-TEX, który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka.
Wypełnienie to kulki silikonowe.
Tył maskotki stanowi futerko szare typu Minky rose. Sprawia ono, że maskoty są jeszcze bardziej milutkie i miękkie w dotyku.

Nr przedmiotu : 293420
DOSTAWA I PŁATNOŚĆ

Metody płatności
przelew bankowy lub wpłata na Poczcie - płatność z góry
konto PayPal   

Wysyłka
Termin realizacji zamówienia to 3-10 dni roboczych.


Wysyłka z kraju : Polska
ZWROTY I REKLAMACJE

Zwroty
Możesz zwrócić zakupiony produkt bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy, że wyślesz wiadomość e-mail na adres . Pamiętaj, że produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów używania. Zwracany towar przesyłasz na własny koszt wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy (do pobrania po zalogowaniu). Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Reklamacje i rękojmia
Jeżeli po otrzymaniu produktu stwierdzisz w nim wady wyślij wiadomość e-mail na adres . Niezwłocznie się z tobą skontaktujemy informując o dalszych krokach.

POZOSTAŁE W DANEJ KATEGORII